21. ročník Memoriálu Františka Lhotáka se kvapem blíží

02.05.2019

Malešov - Již 21. ročník mezinárodního mládežnického turnaje "Memoriál Františka Lhotáka" pro věkovou kategorii U12 chystají pořadatelé ve středu 8. května na fotbalovém hřišti v Malešově. Turnaj, který začne v 8.30 hodin a vyvrcholí odpoledním finálovým zápasem, také letos ozdobí svou účastní zahraniční týmy - dva týmy ze Slovenska a z Maďarska tým Illés Akademia Szombathely, který bude obhajovat vítězství z loňského klání.

"O prvenství bude bojovat deset týmů rozdělených do dvou skupin. Kutnohorsko bude reprezentovat tým Čáslav/Malešov a také kutnohorská Sparta. Po roce se do Malešova vrací Slovan Bratislava a vůbec poprvé na malešovský trávník vyběhnou mladíci Baníku Ostrava," uvedl hlavní pořadatel turnaje, Václav Dastych. "Chybět nebudou ani obě pražská S a další ligové týmy," doplnil.

Patronem turnaje je Petr Janda, bývalý ligový fotbalista a reprezentant České republiky, který byl v létě 2007 byl členem české fotbalové reprezentace do 20 let, s níž vybojoval stříbrné medaile na mistrovství světa v Kanadě.

"Pro diváky bude připraveno bohaté občerstvení a chybět nebude ani tradiční tombola," připomněl Dastych.

"Letos jsme navíc spustili nový web turnaje. Na stránce www.turnajmalesov.cz naleznete kompletní informace o turnaji, jeho historii a mnohé další," řekl hlavní pořadatel akce.

Zdroj: www.svoboda.info