V rámci mezinárodního turnaje dorazí do Malešova mladí fotbalisté Sparty, Slavie nebo Slovanu Bratislava

07.05.2019

Malešov - Již ve středu 8. května to vypukne! Fotbalové hřiště v Malešově hostí již 21. ročník mezinárodního fotbalového turnaje kategorie U12. Na "Memoriálu Františka Lhotáka" se utká deset týmů.


Turnaj, který začne v 8.30 hodin a vyvrcholí odpoledním finálovým zápasem, také letos ozdobí svou účastní zahraniční týmy - dva týmy ze Slovenska a z Maďarska tým Illés Akademia Szombathely, který bude obhajovat vítězství z loňského klání.

Dorazí Sparta i Slavie

"Kutnohorsko bude reprezentovat tým Čáslav/Malešov a také kutnohorská Sparta. Po roce se do Malešova vrací Slovan Bratislava a vůbec poprvé na malešovský trávník vyběhnou mladíci Baníku Ostrava," uvedl hlavní pořadatel turnaje, Václav Dastych. "Chybět nebudou ani obě pražská S a další ligové týmy," doplnil.

Patronem turnaje Petr Janda

Patronem turnaje je Petr Janda, bývalý ligový fotbalista a reprezentant České republiky, který byl v létě 2007 byl členem české fotbalové reprezentace do 20 let, s níž vybojoval stříbrné medaile na mistrovství světa v Kanadě.

V tombole lístky na ligový zápas

"Pro diváky bude připraveno bohaté občerstvení a chybět nebude ani tradiční tombola. Jednou z hlavních cen jsou i vstupenky na ligový zápas Sparty s Libercem," připomněl Dastych.

Aktuální info na webu i facebooku

"Letos jsme navíc spustili nový web turnaje. Na stránce www.turnajmalesov.cz naleznete kompletní informace o turnaji, jeho historii a mnohé další. Aktuální informarce nalezenete na Facebookovém profilu turnaje," řekl hlavní pořadatel akce.