Ředitel turnaje Václav Dastych o přípravách na 24. ročník

08.03.2024

Tým MFL24 vám dnes přináší rozhovor s naším ředitelem turnaje Václavem Dastychem:

1. Vašku jaké bylo tvoje novoroční přání?
Především nejdříve mi dovol, abych všechny fanoušky pozdravil a dodatečně popřál do Nového roku vše nejlepší. Moje přání je jasné, především, aby nikoho netrápily zdravotní problémy, ono je zdraví stejně to nejdůležitější. Nejbližší rodina ví o jednom mém přání, ale to si nechám pro sebe, no a to fotbalové přání je jasné, aby nám vyšel 24.ročník bez nějakých větších problémů.

2. Vašku jak probíhají přípravy na 24.ročník?
Přípravy jsou v plném proudu. Účastníci turnaje potvrdili svoji účast, vyrovnali jsme se i s jedním odřeknutím a všem byly odeslány podrobné propozice. Na finančním pokrytí turnaje pracujeme v podstatě celoročně a hlavně díky mnohaleté podpoře mnohých našich sponzorů a podpoře Městyse Malešov se nemusíme obávat. Důležitá je také mediální podpora webu svoboda.info a společná práce na sociálních sítích.

3. Patronem letošního ročníku je bývalý reprezentační útočník David Lafata, jak se ti podařilo jej oslovit?
Davida Lafatu jsem se již několikrát pokoušel oslovit, ale teprve letos to vyšlo. Velkou zásluhu na tom má můj bratranec Kamil Kvasnička, který je s ním v neustálém kontaktu. Jak asi mnozí tuší, jsou oba dva velkými milovníky myslivosti a dobří kamarádi. Kamil nám již několikrát pomáhal s domluvou Davida Lafaty, nicméně až s letošní účastí to vyšlo. Celý náš tým MFL24 je moc rád a Kamilovi tímto moc děkujeme za pomoc.

4. Chtěl by si něco závěrem vyzdvihnout?
Závěrem bych chtěl poděkovat všem v klubu SK Malešov v čele s předsedou p.Škramovským. Bez společné práce všech těchto ochotných a obětavých lidí by turnaj nikdy nemohl být na takové úrovni, ještě jednou tímto všem moc děkuji.
No a na fanoušky pěkného fotbalu se těším ve středu 8.5.2024 v Malešově.